Pralines - moda jak pudełko czekoladek

- Życie jest jak pudełko czekoladek – mówiła mama Foresta Gumpa, a polska marka Pralines jest świetnym na to dowodem! Wydawać by się mogło, że paris chic i vintage to style, które znamy od podszewki. Wiemy, jak smakuje każdy kawałek tej dziecięcej mody i czego możemy się po niej spodziewać, a jednak „pralinkowa moda” wciąż odkrywa przed nami nowe światy.

Ta ostatnia, wiosenno-letnia bombonierka smakuje chałwą, bitą śmietaną i orzechami. Brzmi przepysznie? Właśnie z takimi smakami kojarzy mi się najnowszy lookbook Pralines autorstwa Marty Obiegłej, rozgrywający się gdzieś pomiędzy jawą a snem, w starych wnętrzach klimatycznego mieszkania.

Zaglądamy więc do modowego pudełka Pralines, a tam romantyczne princeski z haftowanymi kołnierzykami, białe sukienki wiązane w talii na kokardkę czy falbaniaste rompery. Wszystko zaprojektowane ze smakiem i pasją,

Każda z modowych pralinek powstaje ręcznie, a w ofercie marki znajdziecie ubranka dla dzieci od 6 miesięcy do 8 lat, ale Pralines tworzy też ubrania na specjalne zamówienia, wykraczające poza ten przedział. Najnowsza kolekcja to pomysł na komunię, letnie przyjęcie czy ślub. Pralines to propozycja dla tych, którzy lubią wyjątkowe ubrania, styl vintage i zwracają uwagę na metki.