RoomMate - Przyjaciele dziecięcych pokoi


Jeśli Wasze pociechy uwielbiają zwierzątka, z pewnością spodoba się im oferta duńskiej marki RoomMate, która w swoich projektach stara się łączyć duńską tradycję i kulturę ludową z klasyką w stylu retro oraz miłość do dzieci.

Słoń, lew czy kot – to bohaterowie z kolorowego świata tkanin i designu RoomMate.  Markę stworzyły dwie wyjątkowo uzdolnione przyjaciółki – Christine Schwarzer i Anne Birgitte Balle. To one w 2006 roku postanowiły przenieść kawałki swojej artystycznej wyobraźni do pokoi dzieci na całym świecie. Pierwsze zwierzątka RoomMate pojawiły się w duńskich pokoikach milusińskich w 2006 roku. Charakterystyczne rysunki ozdobiły pościel i pufki, zadomowiły się na wieszaczkach, kubeczkach czy nocnych lampkach.

Są sprawia, że przyjaciele ze świata RoomMate są tak wyjątkowi? Cóż… Po pierwsze są bardzo przyjacielscy, a ich kolorowe buzie potrafią rozweselić nawet największego smutasa. Po drugie, są bardzo ugodowi i skłonni do kompromisów. Świetnie czują się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu małego właściciela. Po trzecie, są bardzo wierni. Mają bardzo dobrą jakość, dzięki której zostaną z dziećmi na wiele, wiele lat.

To tylko kilka zalet leśnych duńskich stworów RoomMate, ale jestem pewna, że każde dziecko ma swoją własną odpowiedź.

- Każde dziecko i każdy dzień to kolejna inspiracja – mówią właścicielki RoomMate, zapewniając, że w każdy nawet najmniejszy projekt wkładają serce i pasję.

www.roommate.dk