Kaszmirowe opowieści Soft Gallery

Indywidualność – to słowo od jakiegoś czasu odmieniane jest na wszystkie przypadki. Chcemy być wyjątkowi i chcemy tworzyć wyjątkowość wokół siebie, odkrywać swoją niepowtarzalność, uruchamiać pokłady kreatywności. W tym wszystkim pomóc nam może marka Soft Gallery, która od niespełna 10 lat ubiera dzieci w to, co najbardziej oryginalne, pomysłowe i szlachetne.

Soft Gallery to miejsce delikatnych tkanin, ponadczasowego designu i mody pełnej subtelnych niuansów. Tu liczy się detal. Czasem jest to wzór na koszuli, innym razem dodatek, a jeszcze innym – ciekawe połączenie różnorodnych inspiracji. Co swoim fanom Soft Gallery proponuje na jesień 2016?

Tytuł kolekcji to „Home Sweet Home”, a główną jej inspiracją były wygodne, domowe ubrania, w które uwielbiamy się wtulać, gdy na dworze szaro i deszczowo. Tak powstała kolekcja pełna ciepłych odcieni – musztardy, brązów i miedzi, złamanego złotem różu czy szarości. Zachwycają nie tylko kolory, ale też wzory, które idealnie wpisują się w gorące trendy sezonu i są najbardziej oryginalnym elementem całej kolekcji.

Styl retro miesza się z nowoczesnością, jawa ze snem, harmonia minimalistycznych krojów z energią wzorów.

- Dom jest tam, gdzie twoje serce – podsumowują swoją kolekcję Soft Gallery, proponując nam modę delikatną jak ptasie mleczko – bez krzykliwych rozwiązań i nachalności, subtelną i ciepłą, jak jesienny sweter z kaszmiru...