MAMA STYLE: Cate Blanchett
cate blanchett blue dress

Jeśli często zaglądacie na mojego bloga, z pewnością zauważyliście, że lubię niebieski. Nie mogłam więc nie zauważyć błękitnej sukienki znanej mamy Cate Blanchett, w której kilka dni temu pojawiła się w programie „Good Morning America”.

Okazją do spotkania w nowojorskim studio była premiera filmu „Prawda”, ale aktorka rozmawiała również o adopcji. Warto bowiem wspomnieć, że Cate Blanchett wiosną tego roku zaadoptowała córeczkę Edith.

- Jestem dumna z mojej rodziny – mówiła gwiazda. – To niesamowite uczucie patrzeć na synów i widzieć jak są jednością, jak zaopiekowali się siostrą i czują się za nią odpowiedzialni.

Słynna mama Dashiella, Romana i Ignacego, a teraz również Edyty, nie tylko pięknie mówiła o macierzyństwie, ale też wyglądała. Jej niebieska sukienka, choć dość skromna, idealnie wpisuje się w gorące trendy sezonu, które inspirują się mocno latami siedemdziesiątymi.

 

Taki krój to ciekawy i dość oryginalny pomysł na codzienną stylizację. Jeśli chcecie inspirować się stylem Cate Blanchett, zapnijcie kołnierzyk na ostatni guzik! Do tego klasyczne szpilki w odcieniu nude i duży karmelowy kuferek – podręczny świat każdej fashion mamy!