MAMA STYLE: Julia Roberts
Getty Images

Getty Images

Julia Roberts to jedna z moich ulubionych aktorek, nie dlatego, że jest najlepsza, ma niezwykłe umiejętności i genialne role, ale dlatego, że jest balsamem na moje serce. Gdziekolwiek się nie pojawiała, czy był to „Nothing Hill”, „Uśmiech Mony Lisy” czy nawet „Królewna Śnieżka”, zawsze ogrzewała moje serce niczym termofor w środku zimy.

Dziś Julia Roberts nie jest już tą dziewczyną, którą pamiętamy z „Pretty Woman”. Dziś to 48-letnia kobieta, która ma troje dzieci, kilkanaście widocznych zmarszczek i nieco więcej centymetrów w obwodzie talii. Wciąż jednak jest piękna i silna swoim pięknej. Ma genialnie zgrabne nogi, które chętnie odsłania i uśmiech wart milion dolarów!

Właśnie taką Julię Roberts zobaczyłam ostatnio na premierze filmu „Secret in their eyes”. Spodobało mi się to, że gwiazda nie boi się odsłaniać nóg, udowadniając, że mini nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla nastolatek. Zarówno ta koronkowa sukienka jak i dwurzędowa marynarka pochodzą z kolekcji Givenchy. To świetne połączenie, bo samotna mini mogłaby być zbyt dosłowna. Połączona z czarną marynarką nabrała elegancji i szyku. Do tego czarne sandałki Stuarta Weitzmana. Stylizacja w dwóch kolorach to proste i bardzo szlachetne rozwiązanie, ale jeśli chcecie zainspirować się stylem Julii Roberts nie traktujcie tego połączenia klasycznie. Pokombinujcie z kontrastami. Do konstrukcyjnej marynarki dodajcie coś zwiewnego, letniego, romantycznego. Bawcie się modą jak Julia Roberts!