MAMA STYLE: Victoria Beckham
Getty Images / grafika: Ola Nagel

Victoria Beckham – mama trzech dorastających synów i słodkiej Harper – to jedna z najbardziej stylowych kobiet w świecie mody. Jej klasyczny, bardzo uniwersalny i kobiecy styl doceniają zarówno przedstawiciele branży, jak zwykłe kobiety. Choć - przyznaję - daleko mi do jej minimalistycznych zestawów, doceniam je i podziwiam.

Z drugiej strony, dostrzegam, że Victoria Beckham coraz chętniej sięga po akcenty romantyczne, ultra kobiece. Tak jest w przypadku jej najnowszej kolekcji z „herbacianami” falbankami w roli głównej, które pokazywałam wam ostatnio na Facebooku. Tak też jest w przypadku jednej z jej ostatnich stylizacji.

Podstawą zestawu była fioletowa sukienka - halka, ozdobiona zmysłową czarną koronką. Victoria Beckham połączyła ją z czarnym trenczem, który zawiązała w pasie, podkreślając tym samym talię. Zarówno płaszcz, jak i sukienka pochodzą z kolekcji Victorii Beckham.

Do tego czarne szpilki Balmain ze złotymi noskami, które wracają na salony, ale tym razem w wersji z cieniutkim paskiem w okolicach kostki.

Ta stylizacja to idealny zestaw na sylwestrowe lub karnawałowe przyjęcie albo na romantyczną kolację przy świecach. Wystarczą trzy elementy: lekka sukienka – halka, płaszcz i szpilki.