Blake Lively i color-blocking Roksandy Ilincic

Blake Lively i color-blocking Roksandy Ilincic
blake lively roksanda ilincic coat

Blake Lively – to pierwsza gwiazda nowego cyklu na moim blogu – MAMA STYLE. Chciałabym pokazywać Wam w nim najciekawsze stylizacje znanych mam.

Z pomysłem nosiłam się już od jakiegoś czasu. Nie byłam jednak do końca przekonana, czy Wam się spodoba. Czy pasuje do mojego mocno vintage’owego świata…

Ostatecznie jednak przekonała mnie właśnie stylizacja Blake Lively, a właściwie jej genialny, niebiesko-żółty płaszczyk z kolekcji Roksandy Ilincic!

Blake Lively była gwiazdą programu „Good Morning America”, w ramach promocji nowego filmu ze swoim udziałem „The Age of Adeline”. Tego dnia zdecydowała się na oszałamiający color-blocking, a całość pochodzi z kolekcji Roksandy Ilincic Resort 2015.

roksanda ilincic resort 2015

Kropką nad i były srebrno-złote szpilki Christiana Louboutina, które dodały całości szczypty nowoczesności i glamour. Doceniam, choć mi bardziej podobają się kolorowe szpilki z look booka projektantki. Do tego luźno spięty asymetryczny kucyk i naturalny makijaż. Takiego kolorystycznego WOW najlepiej niczym już nie przytłaczać!

Kogo widzę, gdy patrzę na tę stylizację Blake Lively? Radosną i pewną siebie młodą mamę, która wie, czego chce i lubi modowe eksperymenty. Lubi się zmieniać i nie boi się kolorów. Może Was również zainspiruje do modowych poszukiwań?

Właśnie tego typu modowych inspiracji z szaf słynnych mam możecie spodziewać się w cyklu MAMA STYLE. Bardzo jestem ciekawa, czy pomysł przypadnie Wam do gustu! Czekam na komentarze!