Aishwarya Rai Bachchan i kwiecisty kombinezon
Aishwarya Rai Bachchan cannes

Kwiaty, odrobina stylu retro i kombinezon, czyli trzy trendy sezonu w jednej stylizacji. Tym razem w cyklu MAMA STYLE ktoś wyjątkowy, bo sama gwiazda filmów Bollywood, a ostatnio również gwiazda Cannes, Aishwarya Rai Bachchan.

Indyjska aktorka była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. Jej obecność była związana z premierą filmu „Youth”, a ona sama miała okazję do zaprezentowania kilku spektakularnych stylizacji. Mi najbardziej spodobała się ta najmniej strojna, czyli kwiecisty kombinezon w stylu lat siedemdziesiątych.

Aishwarya Rai Bachchan przemyciła do Cannes odrobinę indyjskiej mody, stając się jednocześnie jej ambasadorką. Kreacja pochodzi bowiem z kolekcji najsłynniejszego indyjskiego projektanta – Sabyasachi Mukherjee.

Bollywoodzka diva wyglądała w tym naprawdę pięknie! Nieco jesienne kolory idealnie komponowały się z karnacją aktorki, a czerwień dodatków współgrała z czerwienią na ustach gwiazdy. Szczerze mówiąc, te dodatki zrobiły na mnie spore wrażenie! Były ciekawym przełamaniem tej romantycznej stylizacji. One również pochodziły z kolekcji Sabyasachi Mukherjee.

Warto dodać, że Aishwarya Rai Bachchan - mama niespełna czteroletniej Aaradhyi, przyjechała do Cannes razem z córeczką.

Jeśli stylizacja Aishwarya Rai Bachchan też Wam się podoba, kliknijcie w serduszko poniżej!

 

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!