Kwiecista sukienka Kate Middleton
Kate Middleton sukienka kwiatki Jenny Packham

Jeśli cykl MAMA STYLE, to nie mogło zabraknąć w nim Kate Middleton i stylizacji, o której od kilkunastu godzin huczy cały internet!

Chodzi oczywiście o kwiecistą sukienkę, w której Kate Middleton pojawiła się po raz pierwszy po narodzinach małej księżniczki, przed szpitalem św. Marii.

Z pewnością część z Was kojarzy niebieską sukienkę w groszki, którą Kate Middleton wybrała trzy lata temu na spotkanie z dziennikarzami i fanami tuż po narodzinach księcia George’a. Teraz wybrała coś bardziej słonecznego! To biała sukienka, obsypana żółtymi kwiatuszkami z kolekcji Jenny Packham.

To jedna z ulubionych modowych marek księżnej i niejednokrotnie mogliśmy się o tym przekonać. Za co ja doceniam tę stylizację? W tej prostej sukience nie ma nic przesadzonego. Jest subtelność, elegancja, kobiecość, ale wszystko podane w bardzo wywarzony i przemyślany sposób. Wszystko po to, aby niczym nie przyćmić tego wyjątkowego momentu. Ważnego nie tylko dla Kate Middleton, ale może przede wszystkim dla małej brytyjskiej księżniczki…