Sandra Bullock i szpilki "Minionki"
sandra bullock minionki

Słońce i czerń – oto kolory, które wybrała Sandra Bullock na premierę „Minionków” w Los Angeles. Całość – jak na premierę filmu animowanego przystało – wyglądała bardzo kreskówkowo, a na szczególną uwagę zasługują „minionkowe szpilki”.

Sandra Bullock to kolejna gwiazda w cyklu MAMA STYLE, w którym prezentuję Wam ciekawe stylizacje słynnych mam. Tym samym hollywoodzka aktorka dołączyła do takich modnych mam, jak Jessica Alba, Blake Lively czy Natalie Portman, które już miały swój debiut w cyklu MAMA STYLE.

Za co doceniam stylizację Sandry Bullock? Za ciekawe połączenie klasycznej elegancji z poczuciem humoru! Na górze elegancja z odrobiną koloru, czyli geometryczna sukienka z kolekcji Roksandy Ilincic. Na dole totalny hit, czyli kreskówkowe szpilki z kolekcji Ruperta Sandersona.

Co ciekawe, „minionkowe szpilki” zostały zaprojektowane specjalnie na premierę „Minionek” i zostaną wystawione na aukcji charytatywnej. Idealnie skomponowały się z dywanem, który – także specjalnie na premierę filmu – z czerwonego zamienił się w minionkowy.

Do tego gładko zaczesane włosy, czarny manikiur i czarna kopertówka oraz okulary przeciwsłoneczne, a może po prostu przeciwminionkowe..? ;)