MAMA STYLE: Helen Blandino
Helen Blandino / Getty Images

Helen Blandino / Getty Images

Helen Blandino to dominikańska modelka i trendsetterka, która już niebawem zostanie mamą. Oto jej najnowsza stylizacja prosto z Nowojorskiego Tygodnia Mody, która moim zdaniem zasługuje na tytuł NAJLEPIEJ UBRANEJ MAMY TYGODNIA!

New York Fashion Week to nie tylko moda na wybiegach, ale także genialne stylizacje street style! Helen Blandino jest świetnym na to przykładem.

Jej pomysł na stylizację to niebanalne połączenie kratki i pasków. Zaskoczenie jest jeszcze większe, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przyszła mama zamiast popularnych w okresie ciąży szerokich tunik i trapezowych sukienek wybrała obcisłą, ołówkową spódnicę!

Helen Blandino najwyraźniej nie miała zamiary ukrywać ciążowego brzuszka pod fałdami materiału. Prezentuje go z dumą i nic nie robi sobie z faktu, że jej sylwetka kompletnie straciła talię! Równie piękne i pomysłowe, co cała stylizacja, są też dodatki. Na głowie czarny kapelusz! Ja, fanka kapeluszy, jak najbardziej jestem na tak! W dłoniach mała kopertówka ozdobiona kolorowymi puzlami. Do tego granatowe, rzemykowe sandałki i lustrzane złote okulary.

Dla mnie bomba, a co wy sądzicie o ciążowej stylizacji Helen Blandino?