MAMA STYLE: Natalie Portman w sukni Valentino
Getty Images

Getty Images

Natalie Portman zwykle na premiery filmowe wybiera kreacje z domu mody Christian Dior, z którym ma podpisany kontrakt reklamowy. Jednak tym razem zdecydowała się na przepiękną wieczorową suknię z kolekcji Valentino.

Czarny szyfon obsypany różnokolorowymi kwiatami – tak w skrócie opisać można suknię z kolekcji Valentino Resort 2016. Natalie Portman wygląda w niej jak leśna nimfa albo królowa letniej nocy. Jest magicznie i romantycznie, bo takie są właśnie projekty Valentino, a uroda Natalie Portman idealnie z nimi współgra.

Czarne puzderko to dodatkowy element w tej układance, ale ma on wymiar symboliczny. Główne skrzypce gra tu zdecydowanie kwiecista suknia włoskiego domu mody. W makijażu zoom na usta. Bordowa czerwień idealnie komponuje się z kolorami na sukience i dodaje gwieździe wieczorowego charakteru. Niedbała fryzura potęguje natomiast „wróżkowy” charakter stylizacji.

O Natalie Portman pisałam w ubiegłym roku przy okazji Festiwalu Filmowego w Cannes. Wspominałam też o jej sukni vintage, w której pojawiła się na gali Oscarów. Czy ta stylizacja jest równie piękna, co poprzednie? Moim zdaniem jest naprawdę piękna, ale sami oceńcie!