MAMA STYLE: Zoe Saldana w brokatowej sukni Elie Saab
Getty Images

Getty Images

Blask, brokat, wysoki połysk - tegoroczna jesień zakochała się w lśniących tkaninach, połyskujących milionem drobinek sukniach i dodatkach, które maksymalnie rozświetlają całą stylizację.

Oto jedna z najbardziej błyskotliwych kreacji ostatnich tygodni, którą na galę TWO x TWO For Aids w Dallas założyła Zoe Saldana. Piękna mama bliźniąt na ten wyjątkowy wieczór wybrała kreację z kolekcji Elie Saab, obok której trudno przejść obojętnie.

Choć gwiazda postawiła na klasyczną czerń, gdy przyjrzymy się sukni z bliska dostrzeżemy misterność, kreatywność i indywidualizm. Idealnie wycięty dekolt, tkanina usiana mini kryształkami przypominającymi poranny szron oraz dwuwarstwowa spódnica – to elementy, które zrobiły na mnie wrażenie.

Na szczególną uwagę zasługuje wspomniane połączenie ciężkiego brokatowego materiału z transparentnym tiulem, który „przebija się” miejscami. Połączenie to najlepiej widać na witrażowym dekolcie oraz na brzegach spódnicy, w której wierzchnią warstwę stanowi właśnie jedwabna mgiełka.

Zwróćcie również uwagę na szeroki czarny pasek, który podkreślił talię Zoe Saldany. Tego typu dekolt coraz częściej pojawia się w stylizacjach na czerwonym dywanie, zwiastując powrót szerokich pasków z ozdobną klamrą. Kropką nad i jest biżuteria oraz makijaż z akcentem na soczyste czerwone usta.

Czym zainspirować was może ta wyjątkowo wieczorowa kreacja? W końcu nie często w naszym codziennym mamowym życiu zdarzają się takie okazje? Moim zdaniem to, co możecie zaczerpnąć ze stylizacji Zoe Saldany to brokatowy materiał i wspomniany szeroki pasek – spróbujcie znaleźć na te mini trendy własny sposób! Dowodem na to, jak inspirujące mogą być szafy znanych mam, niech będzie jedna z ostatnich stylizacji Zoe Saldany i mój look - LOKOMOTYWA PYJAMA PARTY! To właśnie piżamowa koszula gwiazdy zainspirowała mnie do stworzenia tej stylizacji.

olanagel.pl / Getty Images

olanagel.pl / Getty Images