MAMA STYLE: Katie Holmes w sukience Zaca Posena
katie holmes nyfw zac posen

Katie Holmes ma dobre i złe dni, jeśli chodzi o stylizacje, ale ta ostatnia, w której pojawiła się na pokazie swojego przyjaciela Zaca Posena, jest naprawdę udana.

Mama jednej z najsłynniejszych dziewczynek na świecie – Suri Cruise – na spotkanie z modą podczas New York Fashion Week wybrała kreację z metką Zaca Posena.

Katie Holmes doskonale wiedziała, co robi, zakładając taką kreację. W tej jednej sukience mieści się co najmniej kilka trendów nadchodzącego sezonu. Jednym z najsilniejszych są plisy, a drugim błysk. Połączone w zaskakujący sposób dalekie są od kiczu, a bliskie tak uwielbianej przez Zaca Posena kobiecej elegancji.

Jest więc bardzo trendy i kobieco, a jednocześnie z odrobiną zmysłowości. Sukienka podkreśla kształty i odsłania kawałek dekoltu.

Katie Holmes chciała, aby to sukienka grała pierwsze skrzypce, stąd stonowane, klasyczne dodatki. Czarne szpilki i mała biała kopertówka. Do tego gładko zaczesane włosy i związane w dziewczęcy kucyk. Koktajlowa stylizacja na przyjęcia ale też na przykład na ślub gotowa!