MAMA STYLE: Cate Blanchett w sukni Gucci
Getty Images

Getty Images

Czy też tak macie, że gdy na czerwonym dywanie pojawia się Cate Blanchett szeroko otwieracie oczy, a czasem i usta ze zdziwienia? Mi zdarza się to bardzo często. Oto kolejny taki moment. W roli głównej niezastąpiona, hipnotyzująca i czarująca Cate Blanchett oraz jej nieziemska sukienka z wiosennej kolekcji marki Gucci.

Z pewnością nie każda z was odważyłaby się założyć tego typu sukienkę, nie każdemu przypadnie do gustu, ale ja zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia! Kreskówkowe aplikacje, przypominające scenerię filmu o „Małej Syrence” na jedwabnym szyfonie w kolorze cappuccino – to kreacja niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, podobnie jak Cate Blanchett.

Soczyste kolory, inspiracje stylem lat 70-tych i baśniowość haftów – to wszystko sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku!

Kreacja, w której Cate Blanchett pojawiła się na gali Film Independent Spirit Awards, dzień przed wielką galą Oscarów 2016, wzbudza wiele kontrowersji w internecie, ale dla mnie to kwintesencja świeżości, artyzmu i po prostu Cate Blanchett!