MAMA STYLE: Oscarowa Cate Blanchett w sukni Armani Prive
Getty Images

Getty Images

Tej wiosny przyszła do mnie mięta. Ten kolor chodzi za mną już od kilku tygodni i  okazało się właśnie, że nie tylko za mną. Dokładnie taki sam kolor odnajdziecie na sukni, którą wybrała Cate Blanchett na galę Oscarów 2016!

Piękna mama, utalentowana aktorka, ikona stylu znów zboczyła z utartej oscarowej ścieżki. Jeszcze wczoraj prezentowała się na czerwonym dywanie w kreskówkowej kreacji Gucci. By w oscarowy wieczór zdecydować się na miętową kreację z kolekcji Armani Prive.

Jedni uważają, że jest kiczowata, a Cate Blanchett wygląda w niej tak, jakby właśnie skończyła bitwę na poduszki. Drudzy są zdania, że ta kreacja to jedna z niezwykłych modowych podróży Cate Blanchett. Ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy.

Zgadzam się, że suknia jest trudna, ale Cate Blanchett – jeśli chodzi o modę – naprawdę może pozwolić sobie na wiele! To suknia, o której będziemy pamiętać, bezkompromisowa, przekraczająca granicę. Przenosząca nas do świata baśni.

Gdyby tego było mało, kolor ten wspaniale komponuje się z kolorem oczu aktorki. Oprócz koloru i misternych aplikacji, perfekcyjne krawiectwo. Suknia na idealny dekolt, układa się na ciele, wydłuża sylwetkę, buduje odpowiednie proporcje.

Kropką nad i są diamentowe kolczyki i bransoletka. Do tego falujący bob w stylu retro i bardzo naturalny makijaż.

Mnie magiczna oscarowa kreacja Cate Blanchett oczarowała, a co wy o niej sądzicie?