MAMA STYLE: Olivia Wilde - rock, pop-art i szczypta vintage
olivia wilde marc jacobs dress

Są takie ubrania, które nigdy się nie starzeją i każda kobieta wygląda w nich dobrze. Jednym z nich jest skórzana ramoneska, która króluje na czerwonych dywanach i w naszych garderobach od kilku sezonówi wciąż czuje się świetnie! Dowodem na to jest chociażby stylizacja Olivii Wild.

Gwiazda serialu „Vinyl” pojawiła się kilka dni temu na koktajlowym przyjęciu ELLE w Hollywood i pokazała nam, jak nosić skórzaną ramoneskę w tym roku! Podstawą jej stylizacji jest wspomniana kurtka z wiosennej kolekcji Marca Jacobsa. Olivia Wilde zestawiła ją z popartową sukienką również z kolekcji amerykańskiego projektanta.

Jeśli chcesz w tym sezonie wyglądać naprawdę modnie, zestawiej rockowe akcenty z elementami w stylu vintage. Tak właśnie zrobiła Olivia Wilde i wygrała! Sandały na platformie z KG by Kurt Geiger przypominają te, które przeddekadami nosiła ABBA i moim zdaniem są świetnym dodatkiem, łamiącym tę stylizację. Kropką nad i jest prosta czarna kopertówka. Jako Fashion Vintage Mama, nie mogłam nie zauważyć, że to małe cacko to element vintage.

Motocyklowa kurtka, popartowa sukienka i dodatki w stylu vintage – jeśli chodzi o tę stylizację, ja zdecydowanie jestem na TAK! Niech stylizacja młodej mamy Olivii Wilde będzie dla ciebie inspiracją!