MAMA STYLE: Naomi Watts w stylu vintage
Getty Images

Getty Images

Jak wyglądać szykownie, a jednocześnie z posmakiem stylu vintage? Odpowiedzią niech będzie stylizacja Naomi Watts, która na nowojorski Tribeca Ball w Nowym Jorku wybrała przepiękną szaroniebieską suknię.

47-letnia aktorka – mimo upływu lat – ma idealną figurę. Stąd pozwolić może sobie na kreacje mocno dopasowane w talii. Tak jest właśnie w tym przypadku.

Zachwyca nie tylko krój czy kolor kreacji, ale też mieniące się w blasku fleszy aplikacje. To różnokolorowe kryształki – kwiatki, które do dość prostej sukni wprowadzają odrobinę magicznego glamour.

Ułożone z nich wzory z powodzeniem zastąpiły kolię i wyglądały naprawdę wyjątkowo! Uzupełnieniem kreacji była kopertówka z kolekcji Valentino.

Skoro mowa o inspiracjach stylem vintage, w tym zestawie nie mogło zabraknąć delikatnie falujących włosów, które idealnie wkomponowały się w cały zestaw.

Kropką nad i był delikatny, bardzo wiosenny i dziewczęcy makijaż. Zwróćcie uwagę, że stylowa mama Naomi Watts wcale nie boi się swoich zmarszczek i nie ukrywa ich pod grubą warstwą pudru. Tak jest nie tylko naturalnie, ale i pięknie!

Zobaczcie też: CATE BLANCHETT JAK ZE STAREGO KINA