Sienna Miller w baśniowej kreacji Gucci

Wcale nie tak często zdarza się, by jakaś sukienka z wybiegu wyglądała lepiej na gwieździe, niż na pokazie. Tak jednak jest w przypadku tej stylizacji. W rolach głównych piękna Sienna Miller, która na premierę filmu „Live by Night” wybrała suknię z kolekcji domu mody Gucci.

Falbanki, połyskujące akcenty i haftowania – to co najmniej trzy trendy, które odnajdziecie w kreacji i które zdominowały pokazy mody. Królują już teraz i królować będą również wiosną i latem. Z tej wiadomości ucieszą się z pewnością miłośniczki romantycznych i kobiecych kreacji.

Choć suknia Sienny Miller jest balowa, może stanie się dla was inspiracją, by kupić sobie coś z falbankami albo bogatym haftem? Może wreszcie zainspiruje was, by ozdobić w podobny sposób samodzielnie bluzkę czy sukienkę?

Kreacja Sienny Miller wyszywana jest tysiącami drobnych, złotych koralików, więc to sporo pracy godnej hafciarki haute couture, ale w zminimalizowanej formie czemu nie?

Mi – oprócz wspomnianych haftów – podoba się również tiulowa spódnica. Kaskadowe falbanki to kwintesencja modowej baśniowości!

Kropką nad i jest czerwień na ustach, która wprowadza ciekawy kontrast do całej stylizacji.