Marion Cotillard w kratce vichy jak Brigitte Bardot

Gdzie, jeśli nie na plażach Cannes, powinniśmy nosić kratkę vichy?! Kilka dekad temu nosiła ją tutaj słynna Brigitte Bardot, a w tym roku postanowiła postawić na nią inna gwiazda francuskiego kina – Marion Cotillard. Wybrała kratkę i wygrała, bo jej stylizacja to mistrzostwo świata!

Kreacja z kolekcji Adama Selmana czaruje nie tylko kraciastym wzorem, ale też krojem, w którym po mistrzowsku połączono szorty z długą spódnicą. Nie każda gwiazda odważyłaby się na taką ekstrawagancję, ale Marion Cotillard wielokrotnie już zaskakiwała i zachwycała swoimi modowymi wyborami.

Na konferencję prasową filmu "Angel Face" wybrała kreację z wiosennej kolekcji wspomnianego projektanta, świetnie wpisującą się w modny w tym sezonie wzór.

Kratka vichy lub gingham jak mówią na nią Amerykanie od kilku lat przewija się w wiosenno-letnich kolekcjach, ale mam wrażenie, że dopiero ten sezon należeć będzie do niej! Kto wie, może zagrozi nawet legendarnym marynarskim paskom?

Wróćmy jednak do kreacji Marion Cotillard. To genialne połączenie retro z nowoczesnością, ale też sprytny sposób na zatuszowanie tego, co nie zawsze chcemy pokazywać w pełnej krasie. Długa spódnica z rozporkiem z przodu odsłania piękne nogi aktorki, ale jednocześnie maskuje jej biodra. Szorty natomiast to świetne rozwiązanie dla tych z nas, które czują się nieco skrępowane w klasycznej mini. Efekt podobny, a wolność ruchów i komfort zdecydowanie większy! Ta spódnica jest idealna, a kropką nad i w tej modowej perfekcji są obszerne kieszenie, które tak kochamy!

Spódnica jednak to nie wszystko! Spójrzcie na świetnie skrojoną górną część sukienki. Odsłonięte ramiona dodały całości szczypty seksapilu, a zielony pasek nonszalancko zawiązany w talii podkreślił kobiece kształty Marion Cotillard.

Do tego spora dawka zmysłowości w letnim wydaniu, czyli trójkątne wcięcia po bokach nad talią oraz odkryte plecy.

Słodycz stylu retro, pochwała detalu, modowe triki ukryte w kilku jakże ciekawych rozwiązaniach, a na deser intensywna czerwień na ustach, która jest jak ostatnie, mistrzowskie dotknięcie pędzla artysty. Świetna stylizacja idealna na letnie przyjęcie inspirowana słynną BB. Czego chcieć więcej?!