Paulina Sykut-Jeżyna w różowej sukience Zara Kids

Małe jest piękne, ale bywa też sprytne. My małe kobiety być może mamy problem z przydługimi nogawkami spodni, spódnicami maxi, które w naszym przypadku wyglądają często jak spódnice z trenem czy ubraniami oversize, które na nas wyglądają jak worki na kartofle, ale potrafimy sobie z tym poradzić i szukać modowych perełek tam, gdzie nikt by na to nie wpadł. Dowód? Spójrzcie tylko na ostatnią stylizację Pauliny Sykut-Jeżyny z Instagrama!

Co na spotkanie z najmłodszymi fanami podczas koncertu "Będzie się działo – Dzień Dziecka" wybrała gwiazda Polsatu? Postawiła na kolor, który małe dziewczynki lubią najbardziej czyli róż. Jednak swojej kreacji nie znalazła w butiku słynnego projektanta, nie zamówiła jej u szalonego krawca ani nie kupiła w żadnej z kobiecych kolekcji. Jej różowa słodka sukienka pochodziła z linii Zara Kids, o czym gwiazda poinformowała na Instagramie.

- Dzięki za wszystkie komplementy! Cieszę się, że podobał się Wam koncert i moja stylizacja – napisała pod zdjęciem, na którym pozuje właśnie w różowej kreacji Zara Kids.

To wystarczyło, by wywołać lawinę pozytywnych komentarzy i zainspirować wiele innych małych kobietek do poszukiwań w dziale z modą dla dzieci.

Co prawda pomysł Pauliny Sykut-Jeżyny nie jest nowy.  Ja mam w swojej szafie co najmniej kilka ubrań, które teoretycznie dedykowane są dzieciom. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o ostatniej bomberce z kolekcji Supeł Store, która tak naprawdę pochodzi właśnie z linii dziecięcej.

Zobaczcie ŁÓDZKI STREET STYLE W ODCIENIACH BLUE

różowa sukienka zara kids

Mimo to doceniam pomysłowość stylistki Katarzyny Śródki i odwagę Pauliny Sykut-Jeżyny, bo nie każda polska gwiazda zdecydowałaby się na przyznanie się do tego, że nosi ubrania z działu dziecięcego. Zainspirujcie się więc stylizacją prezenterki i już dziś wybierzcie się na łowy!