Mandy Moore w wirujących frędzlach Missoni

Jeszcze kilka lat temu kojarzyły się głównie z kiczem i tandetą, ewentualnie ze stylizacjami uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Dziś powracają w wielkim stylu i od kilku sezonów udowadniają, że moda ubóstwia ruch! O czym mowa? O frędzlach, frędzelkach i chwostach, które poruszają się w rytmie naszego ciała, hipnotyzują, działają jak magnes. Ich siłę doceniła ostatnio Mandy Moore – aktorka, piosenkarka, a także choreografka, która swojego czasu stworzyła doskonałą choreografię do filmu "La La Land".

Jej kreacja, w której pojawiła się przed studiem "Jimmy Kimmel Live" w Los Angeles, bije rekordy popularności w internecie, a wszystko właśnie za sprawą czarujących i wirujących frędzli. To one ozdobiły całą spódnicę sukienki zaprojektowanej przez Missoni, zamieniając ją w modową poezję, radosną opowieść, zabawę formą.

Missoni – dom mody słynący ze świetnych dzianin – wziął na warsztat typową imprezową sukienkę, nadając jej bardziej wyrafinowanego i nowoczesnego charakteru. Zachwyca jednak nie tylko frędzelkowa, wielobarwna spódnica, ale też gorset – perfekcyjnie podkreślający kobiece kształty.

Jest seksownie, ale nie wulgarnie, kolorowo i pomysłowo, nowocześnie, ale z nutą retro.

Wisienką na modowym torcie są zielone sandałki Jimmy Choo, które idealnie skomponowały się z tęczową kreacją.