Kasia Smutniak i wirujace spodnie Alberty Ferretti

Szukacie czegoś ekstra na wielkie wyjście, imprezę u znajomych czy sylwestra (nigdy nie jest za wcześnie!)? Wystrzałowa stylizacja, która zapewni efekt WOW, wcale nie musi być skomplikowaną kreacją, w której trudno będzie wam się poruszać. Dowód? Spójrzcie na Kasię Smutniak na spotkaniu prasowym filmu "La Profezia Dell'Armadillo".

Co na to wyjątkowe spotkanie wybrała polska gwiazda? Coś, co spodoba się wszystkim miłośnikom prostych, aczkolwiek efektowych rozwiązań. W roli głównej czarny t-shirt oversize, który krojem przypomina męską koszulkę, a do tego gwiazda całej stylizacji, czyli frędzelkowe spodnie!

Czarne, delikatnie przezroczyste, uszyte z tysięcy wirujących w ruchu frędzelków – takie są spodnie z jesiennej kolekcji Alberty Ferretti i to je wybrała Kasia Smutniak na prezentację filmu z jej udziałem podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Takie spodnie to genialny sposób na "wyostrzenie" stylizacji odrobiną ekstrawagancji i przebojowości. Warto też dodać, że są bardzo trendy, bo wszelkiego rodzaju frędzelki, piórka i wirujące elementy stylizacji są bardzo, bardzo na czasie.

Co prawda to pomysł, który sprawdzi się w szafie szczupłych i wysokich kobiet, ale nie tylko. Jeśli połączymy "wirujące spodnie" ze szpilkami, mogą je założyć także takie małe kobietki jak ja!

Jednym zdaniem, spodnie Kasi Smutniak to hit! Dowód na to, że niewiele trzeba, by wyszło genialnie. Pomysł na ekstra kreację bez wielkiego wysiłku. Pomysł szczególnie dla tych, którzy lubią klasykę, kolorystyczne total looki i nie lubią tracić czasu na skomplikowane stylizacje.

Zobaczcie też: MANDY MOORE CAŁA W KOLOROWYCH FRĘDZLACH!