MAMA STYLE: Miranda Kerr - rozważna i romantyczna
Getty Images

Getty Images

Uwaga! Uwaga! Miranda Kerr debiutuje w cyklu MAMA STYLE Dlaczego dopiero teraz, w końcu jest jedną z najpiękniejszym znanych mam? Cóż, świat zna ją głównie ze zmysłowych, bardzo odważnych stylizacji, a ja czekałam na tę bardziej romantyczną odsłonę jej modowej osobowości. Nie dlatego, że nie doceniam seksownych sukienek z głębokim dekoltem, ale, obserwując styl modelki przez ostatnich kilka lat, zawsze moją uwagę bardziej przyciągały te drugie stylizacje. Oto jedna z nich – pudrowa, koronkowa, haftowana sukienka w stylu boho.

Sukienka pochodzi z kolekcji australijskiej marki ZIMMERMANN, a okazją do jej założenia było otwarcie butiku marki w Los Angeles.

W tej sukience jest wszystko! Zwiewność, kobiecość, subtelność. Zachwycił mnie nie tylko jej kolor, ale też tkanina! Krojem nawiązuje do letnich sukienek z lat siedemdziesiątych i świetnie wpisuje się w tegoroczne trendy, czerpiące pełnymi garściami ze stylu hippie. Mimo silnych skojarzeń, jest bardzo uniwersalna. W zależności od dodatków, może być sukienką koktajlową, wieczorową, a nawet tuniką na plażę. Choć romantyczna, świetnie odnalazłaby się też w wielkim mieście.

Z czym połączyła ją Miranda Kerr? Z dodatkami w stylu glamour. Są satynowe sandałki na cienkich paskach i mała prostokątna szkatułka, lśniąca się złotem i masą perłową. Do tego minimalistyczne złote bransoletki, które dodają całości letniego charakteru. Do tego naturalny makijaż z akcentem na kości policzkowe.