Reese Witherspoon została blogerką
reese witherspoon draped james

Reese Witherspoon – mama trojga dzieci, w tym trzyletniego Tennessee Jamesa, to jedna z najbardziej znanych FASHION MAM. Nie powinno więc nikogo dziwić, że uwielbiana przez tysiące kobiet na całym świecie gwiazda, postanowiła pójść w ślady Gwyneth Paltrow czy Blake Lively. Dziś są one nie tylko aktorkami, ale również lifestyle’owymi blogerkami, odnoszącymi na tym polu ogromne sukcesy. Reese Witherspoon – tak jak jej koleżanki po fachu - otworzyła właśnie stronę internetową drapedjames.com. Jak zdradziła, jej to połączenie imion dziadków Reese Witherspoon.

- Babcia i dziadek nauczyli mnie co znaczy południowe życie – wyznaje.

 

To oni zainspirowali aktorkę do stworzenia tego internetowego projektu, a jego głównym zadaniem jest przybliżanie stylu życia, który Reese Witherspoon pamięta z własnego dzieciństwa.

Nie jest to jednak zwykła strona internetowa. To również sklep. Na stronie Draped James znaleźć całą kolekcję ubrań zaprojektowanych z myślą o stylu dziewczyny z Południa.

reese witherspoon draped james

Koktajlowe sukienki, dużo pastelowych kolorów i romantyczna koronka – to wszystko odnajdziecie w pierwszej kolekcji sygnowanej nazwiskiem Reese Witherspoon.

 

reese witherspoon bag

Moim zdaniem najciekawszy element to kwiecisty kombinezon z krótkimi szortami, ale naprawdę to nie jedyna rzecz, która zdobyła moje serce. Jest też hit sezonu, czyli kratka gingham oraz przepiękne dodatki, a wśród nich wiklinowa torebka – idealna na piknik czy przyjęcie pod chmurką.

- Życie na Południu jest bardzo intensywne, a jednocześnie bardzo stylowe – mówi aktorka. – Za domem zawsze jest jakieś podwórko, jakieś miejsce na letni obiad i rodzinne spotkania na świeżym powietrzu. Takie otoczenie wymaga odpowiedniego ubioru. Liczy się tu dobry smak i elegancja.

reese witherspoon style draped james

 Jak Victoria Beckham czy Eva Mendes, Reese Witherspoon chce być twarzą własnej mody. Zaczęła więc nosić ubrania z metką Draped James. Jestem pewna, że jedna z jej stylizacji już niebawem trafi do mojego cyklu MAMA STYLE!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!