Eksperyment letnio-jesienny

Uwielbiam modowe kontrasty, łączenie pozornie niepołączalnych rzeczy. Stąd pomysł, aby na końcu jesieni zaprezentować wam właśnie taki mały modowy eksperyment. W roli głównej futerkowy płaszcz oversize, którym można otulić się jak kocem.

Pod tą niebieską chmurką totalne lato – koszulka w kolorze bordo i wzorzysta spódnica – jeden z najcenniejszych „łupów” tego lata. Choć kojarzy mi się z szafą słonecznej dziewczyny z Sardynii i może nie odnaleźć się w polskim, zimowym krajobrazie, postanowiłam, że nie schowam jej jej do pudełka z napisem „LATO”. Nawet jeśli miałaby tylko wisieć w szafie, niech rozgrzewa ją od środka!

Chwila uwieczniona na zdjęciach to jeden z ostatnich momentów, gdy miałam ją na sobie, ale kto wie, czy któregoś dnia nie postanowię włożyć jej na przekór mrozom i chłodom.

Żeby nie było jednak zbyt letnio, rude rajstopy i sandałki. Tu również małe modowe zamieszanie. Kropką nad i jest jedna z moich ulubionych torebek na pasku. Niebieski w odcieniu baby blue i rudości - bardzo podoba mi się to połączenie, choć wyszło całkiem spontanicznie.