Mazurskie Bodymaps

Zielenie trzcin, błękity wód, biele i czernie letniego światła – taki krajobraz znajduję tu zawsze. Jak opowiedzieć o tym do czego uśmiechają się moje oczy, gdy patrzą na ten mały, mazurski kawałek przyrody? Jedni w takich sytuacjach używają słów, inni muzyki, a jeszcze inni… plam kolorów i kształtów. Tę ostatnią metodę odnajdziecie w kostiumach kąpielowych BODYMAPS.

- Tworzymy stroje kąpielowe, by celebrować to, co jest nam bliskie latem: morza, jeziora i baseny czytamy na stronie oficjalnej marki. Jej założycielką jest Ewa Stepnowska. Co było inspiracją do powstania kolekcji?

Szorstki gres na dnie basenu, lepkie nitki waty cukrowej, dmuchany materac na wodzie. Atmosfera niczym z klimatycznych widokówek wysyłanych z polskich kąpielisk - kolorowe parawany na plaży w Swinoujściu w latach siedemdziesiątych, przyczepy campingowe, domki Brda.

Czy to nie brzmi znajomo? Moje wakacje są takie właśnie i dlatego postanowiłam zabrać kawałek BODYMAPS na moją ulubioną dziką plażę. Przygodę z bikini potraktowałam nietypowo. Postanowiłam zestawić kostium z czymś z mojej szafy. Jest więc wzorzysta spódnica w stylu retro, jeansowa koszula zawiązana w talii na kokardkę i kolorowa chustka na głowie. W mojej szafie wzorów nigdy za wiele! Do tego skandynawskie klompy, które po latach nieobecności znów wracają do garderoby.

moda na lato bikini bodymaps

- Po zaprojektowaniu tego modelu jeszcze bardziej pokochaliśmy album Let’s Stay Together Ala Greena – podsumowują twórcy marki Bodymaps. A zatem niech nam zagra i rozbuja! Niech wakacje trwają cały rok!

 

Spódnica - vintage / bikini -  BODYMAPS / koszula - H&M / klompy - Simson vintage / chustka mamy