Płaszcz limpet shell

Limpet Shell – to jeden z dziesięciu kolorów wytypowanych przez Pantone na wiosnę 2016. Tak się złożyło, że jest to kolor mojego płaszcza, który na przekór zimowych szarościom noszę właśnie teraz. Niebieski futrzak - znaleziony w jednym z małomiasteczkowych ciucholandów - jest dla mnie kolejnym zwiastunem nadchodzącej wiosny…

Zanim jednak przyjdzie wiosna i rozweseli nasze zmarznięte serca, wlewając światło i kolor również do naszych szaf, kolejny kawałek mojej szafy i dowód na to, że zima pastelom nie straszna!

Oprócz pastelowego płaszcza, niebieska koszula, a w kontraście do tych jasności czerń i biel: spódnica w groszki, czarne kozaki, zegarek w stylu retro. Kropką nad i jest kwiecista broszka, którą kupiłam dawno temu i zupełnie o niej zapomniałam. Wygrzebałam ją z wielkiego pudła podczas świątecznych porządków, stwierdzając, że z powodzeniem może zastąpić jakże modną ostatnio babciną broszkę.

Choć zima, w tle tylko różowa ściana, a jedynym zimowym akcentem jest tu serwetka – śnieżynka – unikat z choinkowej kolekcji babci Jadzi.

Płaszcz – vintage

Spódnica – vintage

Kozaki – J.Crew

Zegarek – Atlantic

Broszka – H&M

Koszula – vintage

Zobaczcie też jak NIEBIESKI PŁASZCZ PREZENTOWAŁ SIĘ JESIENIĄ

Poznajcie też pozostałe KOLORY Z WIOSENNEJ PALETY PANTONE!