Świetlista jesień Stelli McCartnej

Co lubicie najbardziej w jesieni? Ja to wyjątkowe światło – ciepłe, sączące się wczesnym popołudniem, miękkie jak karmel. Właśnie to światło odnalazłam w najnowszej kampanii Stella McCartnej Kids, dedykowanej oczywiście na sezon jesień-zima 2017/2018.

Co ciekawe, sesja nie została zrealizowana w plenerze, ale w studiu, gdzie twórcom zdjęć udało się perfekcyjnie odtworzyć typowo jesienne klimaty. Wygląda to naprawdę magicznie! Podobnie jak najnowsze projekty Stelli McCartney, która jak mało która projektantka potrafi w doskonałych proporcjach połączyć gorące trendy z potrzebami dziecięcej szafy.

Zebrowy print, łaciate jeansy czy kolorowe aplikacje świetnie wpisują się w to, co w tym sezonie noszą zarówno dzieci, jak i dorośli, co jest modne. Z drugiej strony ubranka Stelli McCartney pełne są dziecięcego ducha i wolności, dostosowane do potrzeb ruchliwego i pełnego energii dziecka.

Jednym z ciekawszych motywów przewodnich jest pan łabędź, który pojawia się zarówno na bomberkach, jak i na tiulowych spódniczkach, a także grubych i ciepłych zimowych kurtkach. Łabędź pojawia się również w kształcie botków, które przenoszą nas w zupełnie inny, bajkowy świat!

Mój numer jeden to czerwona, jak liście klonu jesienią, bomberka z łabędziami oraz mały, być może niepozorny detal – rajstopki z uśmiechniętą buzią! A co wam podoba się najbardziej?