Tajemniczy ogród Mini Rodini

Zabawne printy, które zapadają w pamięć, sporo poczucia humoru i ponadczasowości, a także wygoda, którą doceni każdy mały odkrywca i odkrywczyni. Mini Rodini to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych marek modowych na świecie, która od kilkunastu lat wciąż utrzymuje się na najwyższym poziomie. Co ilustratorka Cassandra Rhodin proponuje dzieciakom w tym sezonie?

"Darling Britain" to podróż do tajemniczego ogrodu, który istnieje naprawdę, ale tu jest tylko namalowany, po to, by dać pole do popisu naszej wyobraźni. Inspirowany brytyjską wsią i miłością do ogrodów,  wychodzi poza utarte schematy. Na tle malarskich półcieni i fantazyjnych kwiatów ubrania i dodatki dedykowane dla dzieci od 0 do 11 lat.

Choć na bluzach, spodenkach i spódniczkach pojawiają się kwiaty, gołąbki czy czerwone róże, przewodnikiem po tej kolekcji jest zabawny jamnik. Czworonoga gwiazda kolekcji "Darling Britain" zaprasza was na wycieczkę po tajemniczym ogrodzie. Zobaczcie!

Lubicie mojego bloga? Zajrzyjcie na mój kolorowy Instagram i konto na Facebooku, gdzie znajdziecie codzienną dawkę optymizmu i inspiracji!