Julia Roberts w "In Style" - romantyczna kowbojka
julia roberts in style

Piękna, inspirująca, hipnotyzująca  - to tylko kilka z wielu przymiotników, którymi na przestrzeni lat opisywana była Julia Roberts. Gwiazda, która kilka dni temu skończyła pół wieku, w najnowszym wydaniu InStyle opowiada o tym, jak "przeżyła" 50-tkę, życiu z bliźniakami i byciu szczęśliwą każdego dnia. Wszystko to podane w wykwintnym sosie genialnych zdjęć, na których Julia Roberts zamienia się w seksowną kowbojkę. Zobaczcie sami!

By powstała ta niezwykła sesja i opowieść o dojrzałej, ale wciąż dziewczęcej kobiecie, musiało spotkać się w jednym miejscu i czasie kilka osób. Oczywiście nie zabraknąć głównej bohaterki – czyli Julii Robert, ale także autorki wywiadu Jess Cagle oraz fotografa Cartera Smitha. To oni stworzyli klimat leniwego, niedzielnego popołudnia, nasączonego kalifornijskim światłem, wolnością bezkresnych krajobrazów i magnetycznym ciepłem nowoczesnej kobiety w staromodnych kowbojkach.

Jednym z pierwszych pytań, które Jess Cagle zadaje Julii Roberts jest to dotyczące przepisu na bycie szczęśliwą.

julia roberts in style

- Wyjdź za mąż za właściwą osobę, urodź rudzielca i miej paczkę wspaniałych przyjaciół, to są trzy rzeczy, które przynoszą w życiu radość – odpowiada gwiazda.

Julia Roberts 28 października skończyła 50-tkę. To symboliczna data, która wiele kobiet na całym świecie przyprawia o dreszcze. Tymczasem hollywoodzka piękność nic sobie z tego nie robi, że żyje na tym świecie już pół wieku!

- Zawsze lubiłam moje urodziny. Tegoroczne nie różniły się niczym od tych, które obchodziłam wcześniej –wyjaśnia. – Czy naprawdę musimy o tym rozmawiać? Czy takie pytania zadawane były przed 50-tymi urodzinami George'a Clooneya czy Brada Pitta?

Niezależnie od tego, 2017 to z pewnością przełomowy rok dla Julii Robert. Ona i jej mąż Danny Moder latem tego roku obchodzili 15. rocznicę ślubu. Ich bliźnięta –córka Hazel i syn Finn – niebawem skończą 13 lat, a Henry – 10. Gwiazda przyznaje, że jej życie kręci się wokół dojrzewających dzieci, którym trzeba coś ugotować i zawieźć na trening piłki nożnej.

- Wszystko o czym myślę, kończy się wielkim wykrzyknikiem – tłumaczy. – Chodzi o to, że ta nasza trójka to odbicie wszystkich uczuć i emocji, którymi obdarzamy siebie nawzajem z Dannym – dodaje.

julia roberts in style

Julia Roberts jest dumna z tego, co osiągnęła, ale przede wszystkim jest dumna ze swoich dzieci. W rozmowie wspomina chociażby historię, gdy jej 13-letnia córka Hazel ofiarowała swoje włosy na rzecz organizacji charytatywnej, robiącej peruki dla dzieci chorych na raka:

- To coś wielkiego dla dziewczyny, która ma 13 lat i przepiękne, kaskadowe fale złotych włosów. Była bardzo dzielna i zrobiła coś pięknego. Widziała to zupełnie inaczej niż ja – mówi gwiazda.

Oddanie włosów na peruki nie wydaje się czymś wielkim, ale spójrzcie na to z innej perspektywy. Dorastająca dziewczynka, która ma wszystko – rodziców, ciepły dom i pieniądze – oddaje innym to, co jest tylko jej i czego nikt i nic nie może zastąpić. To coś więcej niż datek, to kawałek serca.

Właśnie tak swoje dzieci wychowuje Julia Roberts i taka jest ona także. Ubrana w drogocenne kreacje od najlepszych projektantów, wciąż pozostaje sobą – uśmiechniętą dziewczyną z przedmieścia, odważną kowbojką, która nie boi się porażek i upływającego czasu, opiekunką domowego ogniska.

- Jedyna rzecz, za którą w życiu tęsknię, to mój mąż, który będzie w domu dopiero za kilka tygodni – odpowiada na jedno z pytań Julia Roberts.