Tia Cibani - zimowe etno w Nowym Jorku

Co może powstać, gdy połączymy coś bardzo egzotycznego z wielkomiejskością? Coś niepowtarzalnego, coś inspirującego i coś prostu pięknego! Właśnie tak stało się w przypadku mody, którą tworzy nowojorska projektantka Tia Cibani. Artystka postanowiła połączyć wpływy poznane w Ameryce Południowej ze szczyptą tego, co nazywamy nowoczesnością i praktycznością wielkich miast. Tak powstała zimowa kolekcja ubrań i dodatków dla dzieci, w których odnajdziecie sporo gorących trendów, ale też ciekawych rozwiązań i detali, które zachwycą i zainspirują miłośników mody niebanalnej, wymykającej się znaczeniom.

tia cibani etno style

Jest więc cudowne połączenie różu i cytryny w słodkich falbankach dla małych i dużych dziewczynek. Jest etniczna i kolorowa wielowarstwowość, jest wreszcie motyw broszki, którą – jak się okazuje – mogą nosić także dzieci.

Wzorzyste poncza, ciepłe i miłe w dotyku futerka, sznurkowa biżuteria rodem z indiańskiem wigwamu – to wszystko znalazło się w zimowej kolekcji Tii Cibani, która nie tylko zaprasza nas w podroż po dalekich krainach, ale też udowadnia, że te wszystkie akcenty świetnie odnajdą się nie tylko w Pueblo, ale też w wielkomiejskiej dżungli.

Nawet jeśli nie planujecie wypadu do Nowego Jorku po któryś z projektów Tii Cibanii, warto przyjrzeć się uważnie kolekcji projektantki i przemycić coś z niej do swojej szafy. Chociażby sznurki w postaci naszyjnika czy dekoracji jednej z bluzek.

My, duże dziewczyny, zakochałyśmy się w warstwach, etno wzorach i stylu boho, chętnie nosząc go w naszych wielkich i mniejszych miastach. Dlaczego odrobiny tego stylu nie przenieść do szaf naszych kreatywnych, niczym nieograniczonych i odważnych dzieci?