Bonpoint w krainie czarów

- Uważaj, będziesz chciała wyglądać jak sześcioletnia dziewczynka – pisał angielski "Harper's Bazaar", zapowiadając jesienno-zimową kolekcję marki Bonpoint. – Bajkowy świat – dodawał "Vogue UK", opisując projekty prezentowane podczas Tygodnia Mody Haute Couture. Z jednym i drugim trudno się nie zgodzić, w szczególności gdy widzimy nie tylko same projekty ale całą kampanię reklamową, prezentującą Bonpoint w pełnej krasie.

Francuska marka, tworząca ubrania dla dzieci od ponad 40 lat, tym razem zaprasza nas na leśnie przyjęcie, które przypomina kadry z "Alicji w Krainie Czarów".

Wśród zielonych mchów i paproci dzieci prezentują zestawy, które są kwintesencją ponadczasowego paryskiego stylu i nowoczesnych, nieco zwariowanych pomysłów rodem z najlepszych modowych sesji dla dorosłych.

Tak więc obok klasycznych princesek z plisowanymi spódniczkami, wełnianych płaszczych a'la Madeline czy kraciastych sukienek znajdziecie futrzane kołnierzyki, opaski z króliczymi uszami czy tiulowe spódnice maksi zestawione z zimowymi sweterkami w norweskim stylu.

Główna projektantka Bonpoint Christine Innamorato w perfekcyjny sposób połączyła współczesną wygodę z zapożyczeniami z wiktoriańskiej Anglii czy stylu vintage, a sesja zdjęciowa to dopełnienie tego magicznego i jakże inspirującego dzieła.

tiulowa spódnica stylizacja

Mój numer jeden? Oczywiście tiulowa spódnica połączona z ciepłym sweterkiem. Trochę przypomina mi moją sesję z zielonym lasem w tle.