Aleksandra NagelComment

Wroclove - pastelove

Aleksandra NagelComment
Wroclove - pastelove

WROCLOVE = PASTELOVE

Co powiecie na Wrocław w pastelowych odcieniach jesiennego popołudnia? Właśnie takie klimaty odnaleźliśmy podczas jednego z naszych wypadowych weekendów. Oprócz szukania krasnali i wspólnego zapalania świateł z wrocławskim latarnikiem łapaliśmy ostatnie promienie jesiennego popołudnia. Snuliśmy się między uliczkami i szukaliśmy tego miasta od zupełnie innej, mniej turystycznej strony, a prawdziwą magię odnaleźliśmy na Ostrowie Tumskim.

rożowy płaszcz

Tu turystyczna wrzawa miesza się z dźwiękami ulicznych grajków i kościelnymi dzwonami, a wiekowe kamienice snują własną opowieść o zamierzchłych czasach.

W tym wszystkim pastelowa stylizacja z mojej szafy. Trochę mało jesienna, ale – jak już pewnie zdążyliście się zorientować – nie uznaję pór roku. Jest więc kwiecista sukienka, która świetnie odnalazłaby się w majowych przestrzeniach. Jest jasnoróżowy płaszczyk ozdobiony pudrowym kwiatem. Jest też torebka w kolorach wielkomiejskiego nieba. Trzy kolory, magiczny Wrocław i jesień w pełni – pulsujące wspomnienie w środku zimy.

Sukienka i lakierowane botki – Mohito

Płaszczyk – Zara

Niebieska torebka – H&M

Zegarek – DKNY