Słodki poranek w rytmie "tik-tak"

Zegarek? Dziś nie jest nam potrzebny tylko i wyłącznie do tego, by mierzył czas. Jest biżuterią, wyznacznikiem stylu i naszej osobowości. Nie inaczej jest w przypadku małych fashionistów. Wie o tym doskonale szwajcarska marka Flik Flak, która w najnowszej kolekcji stawia na indywidualizm i personalizację, ale w szczególności kierują swoje projekty do miłośników zwierząt.

Miododajne pszczółki, pastelowe motyle czy terier szkocki, ale swój wymarzony zegarek znajdą także fani prehistorycznych dinozaurów, tęczowych jednorożców czy nieco mrocznych nietoperzy.

Zegarkowe zoo podano na niebanalnym tle, bo w bajkowej scenerii kawiarenki, gdzie dzieci piją pyszną gorącą czekoladę, próbują słodkich babeczek i raczą się kolorowymi piankami.

flik flak watches 2018

Kolorowe i połyskujące piegi na twarzach małych modeli przywodzą na myśl kadry z "Pana Kleksa" a stylizacje z dużą dawką vintage przenoszą nas w świat, w których króluje tylko i wyłącznie dziecięca wyobraźnia! Czy w takim miejscu czas może mieć jakiekolwiek znaczenie? Cóż szczęśliwi czasu nie liczą, ale czy to znaczy, że nie mogą nosić zegarka?