Marchesa Pre Fall 2018 - nie tylko dla księżniczek

Za kilka tygodni na oscarowy czerwony dywan znów wyjdą największe sławy kinematografii, a ich obecnością zainteresują się nie tylko miłośnicy filmu, ale także mody, który z chirurgiczną precyzją rozbiorą na części pierwsze każdą gwiazdorską stylizację. Widząc najnowszą kolekcję Marchesa, jestem prawie pewna, że na Oscarach 2018 pojawi się chociażby jedna hollywoodzka piękność, która postawi na któryś z projektów tego domu mody.

W kolekcji Marchesa Pre Fall 2018, stworzonej przez duet Georginia Chapman oraz Keren Craig, nie ma miejsca na półśrodki. Ultra kobiecość fasonów miesza się z bogactwem zdobień – falbanek, koronek czy misternie haftowanych aplikacji.

marchesa pre fall 2018

Obok spektakularnych balowych sukni, których nie powstydziłaby się żadna arabska księżniczka, koktajlowe kreacje, a wśród coraz częściej wybierany nawet na wielkie wyjścia damski garnitur.

marchesa pre fall 2018

Nawet jeśli nie wybieracie się na oscarową galę, a zamiast balowej sukni w tę wyjątkową noc zamierzacie wybrać wygodną piżamę, warto przyjrzeć się projektom Marchesy, bo zawarte są w niej niemal wszystkie motywy przewodnie wiosenno-letnich kolekcji. Są spódnice z kaskadowymi falbami, kokardy w wersji XXL, kolorowe hafty, rozszerzające się ku dołowi rękawy czy frędzle. Miłośniczki kwiatowych printów w wiosennych trendach też znajdą coś dla siebie. W tym sezonie dominują duże, wyraziste wzory – rozwinięte róże, peonie czy maki.

marchesa pre fall 2018

Na deser mały modny akcent, który znajdziecie w kolekcji Marchesa, ale też w wielu projektach innych domów mody, a także w sieciówkach. To perły, które w ostatnich miesiącach powróciły do łask i nie kojarzą się już tylko z biżuteryjną szkatułką naszej babci. Dziewczyna z perłą powraca w wielkim stylu!