Tartine et Chocolat i wakacje w stylu retro

Uwielbiam, gdy współczesne marki modowe powracają do stylu vintage i patrzą na niego przez pryzmat czasów nam współczesnych. Właśnie tak stało się w przypadku najnowszej kolekcji i sesji zdjęciowej do wiosenno-letniej kolekcji Tartine et Chocolat. Francuska marka od lat zajmująca się tworzeniem modowych perełek dla najmłodszych w tym sezonie zaprasza swoich fanów na plażę w stylu retro.

Photographe_mode_enfant_fashion_kid_photographer_gerard_harten_valerie_paumelle_agent_tartine_et_chocolat_springsummer18+(2).jpg

Przewodnikiem po tym wyjątkowo klimatycznym świecie jest fotograf Gerard Harten, który zbudował modową opowieść Tartine et Chocolat za pomocą klasycznych ujęć, inspirowanych starymi fotografami, ale też tego niepowtarzalnego światła. To dzięki niemu przenosimy się w czasie i przestrzeni, kilka dekad wstecz, na piaszczyste plaże Francji.

Nie bez znaczenia dla magii tej sesji są stylizacje, które przygotowała Michel Onofrio. To ona w perfekcyjny sposób zmiksował ubrania z najnowszej kolekcji Tartine et Chocolat z rekwizytami kojarzącymi się z naftalinowym światem starych przeciwsłonecznych parasolek, paryskich berecików czy pływackich czepków.

Dzięki zamglonym, złoconym słońcem zdjęciom najnowszej sesji Tartine et Chocolat poczujecie to niepowtarzalne ciepło, klimat i magnetyczne piękno odległych czasów.