Modowa lemoniada od Milk&Biscuits

Zamknijcie oczy i przenieście się do jednego z tych letnich dni, gdy żar leje się z nieba a nad głowami nie ma ani jednej chmurki. O czym wtedy marzycie? Ja zdecydowanie o zimnej, pełnej kostek lodu, orzeźwiającej lemoniadzie! O tym samym chyba marzą twórcy najnowszej kolekcji i lookbooka Milk&Biscuits, bo oto wiosna i lato w butikach tej marki wygląda jak jedna wielka szklanka pysznej lemoniady!

milk&biscuits

Cytryny, limonki i pomarańcze pojawiają się na wielu projektach, a podczas sesji zdjęciowej zrealizowanej przez zespół Michelle Marshall małym modelkom i modelom towarzyszyły kilogramy cytrusów!

Cytrusowo jest nie tylko w detalach ubrań i dodatków Milk&Bisquits. Same kolory przypominają przepyszny letni koktajl. Jest więc pomarańcz, banan, jabłko, limonka i mandarynka, ale przede wszystkim cytryna, która najbardziej soczyście wygląda na aksamitnych chinosach. Genialny kolor, genialny materiał!

milk&biscuits ss 2018

"Kiedy życie jest jak cytryna" – tak w skrócie przetłumaczyć można tytuł najnowszej kolekcji, którą od początku do końca zrealizowała Kate Smith – dyrektor artystyczna marki Milk&Biscuits. Cóż, cytryna – jak życie – czasem potrafi wykrzywić buzię, ale te wiosenno-letnie "orzeźwiacze" potrafią tylko i aż wywołać uśmiech na naszych twarzach! Ja zdecydowanie takich "modowych cytrynek" chcę więcej!

cytryna sukienka w paski