Buciki Mrugała i wakacyjne kolaże wyobraźni
mrugała wiosna lato 2018

Najlepsze buty robią Włosi? Być może, ale świetne buty dla dzieci znajdziecie także w Polsce, a dokładnie w ofercie marki Mrugała, która podbiła już serca i zadowoliła niejedną parę stópek.

"Mrugające buciki" są nie tylko wygodne, wykonane z najlepszej jakości materiałów i z pieczołowitością szczegółu. Ich twórcy stawiają nacisk także na to, co modne, poszukują swojego DNA w wiodących trendach i zaskakują pomysłami.

W tym sezonie Mrugała to przede wszystkim sneakersowe szaleństwo, które docenią miłośnicy prostych rozwiązań. Wszystkie buciki zapinane są na rzepy, co zdecydowanie przyśpiesza wyjście z domu na grę w piłkę, jazdę na rowerze czy deskorolce. Jeśli tego byłoby mało buty mają wyjątkowo modne kolory z przybrudzonym różem w roli głównej – koniecznie w parze z kolorowymi skarpetkami frotte w stylu lat 80-tych.

Obok różu sporo niebieskości oraz bardzo neutralnych rudości. Jest również kilka przebojowych, a właściwie błyskotliwych, projektów. Spójrzcie na gwiazdki na słodkich mini sandałkach czy mleczną galaktykę na niebieskich trampkach.

Nie mam wątpliwości, że buciki Mrugała odnajdą się w każdej sytuacji. Gdzie małe stopy mogą zabrać je w tym sezonie? W look booku marki znajdziecie kilka inspiracji – basen, soczyście zielony tajemniczy ogród, a może kręgle? Pomysłów może być nieskończenie wiele, a wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej fantazji. Tę odnajdziecie na dwóch przepięknych kolażach, które dla marki Mrugała stworzyła wyjątkowo utalentowana Aleksandra Morawiak. Nawet w tak bujnym świecie, jak ten stworzony przez artystkę, buciki Mrugały czują się doskonale!