Tutu du Monde - małe księżniczki i paryskie biszkopciki

"Musi się dobrze kręcić" – słyszałam wielokrotnie od mojej córki, gdy kupowałam jej jakąś sukienkę lub spódnicę. Choć czas fascynacji baletem nieco przycichł, wciąż pamiętam te słowa, uśmiechając się sama do siebie. Bo w końcu czy to nie jest dowód na to, że niemal każda z nas w głębi serca marzy, żeby choćby na jeden moment w życiu zamienić się w księżniczkę z bajki, wirującą baletnicę, tańczącą czarodziejkę?

tutu du monde 2018

Jeśli odpowiedzieliście TAK, z pewnością przypadnie wam do gustu sesja zdjęciowa Tutu du Monde. "Biszkopty w Paryżu" – tak zatytułowana jest najnowsza kolekcja, inspirowana klimatyczną, tajemniczą i bajkową stolicą Paryża, ale jednocześnie odpowiada na potrzeby współczesnych księżniczek.

tutu du monde 18

Tiule, falbanki i pióra, kryształki i kokardki, cekiny, różyczki i wstążeczki – to wszystko odnajdziecie w projektach, na których widok niejedna mała księżniczka otworzy szeroko oczy. Wszystko podane w subtelnym, pastelowym sosie – bladych różach, beżach, fiołkach i turkusach. Podane w duecie z mieniącymi się baletkami czy sandałkami wyglądają jak marzenie, kadr wycięty z baśni, magiczny sen.

tutu du monde

Senną atmosferę wprowadzają jednak nie tylko projekty Tutu du Monde, ale również sceneria, w której utalentowana fotografka Eliza Logan zrealizowała sesję. To zapierające dech w piersiach wnętrza i fasady Châteaux de Versailles!

tutu du monde

Wybierzcie się razem z Tutu du Monde w podróż do słodkiego świata dziecięcej wyobraźni, do czasów, gdy zamiast twardo stąpać po ziemi, chciałyśmy tylko tańczyć!