Pani jaskrawość na polach rzepaku

Tegoroczna wiosna wciąż robi nam niespodzianki. Zakwitła wcześniej niż zwykle, obdarzyła nas tysiącem kolorów i smaków. Błyskawicznie zamieniła się w słoneczne i sycące lato.

I oto w tym wiosenno-letnim anturażu pojawiły się pola rzepaku, orzeźwiającego krajobraz żółtą jaskrawością niczym szklaneczka pysznej schłodzonej lemoniady w upalny dzień. Jak nie zatrzymać się choćby na chwilę, by nasycić oczy tym widokiem?

Zatem jestem i podziwiam rzepakowe orzeźwienie, majowość i tętniące wokół życie – czas bogaty i niepowtarzalny. W tym orzeźwieniu kawałek mojej szafy. Cytrynowa sukienka vintage wreszcie znalazła odpowiednią scenerię, a wtóruje jej jeansowa kurtka, która wprowadza do tego staromodnego zestawu nieco więcej nowoczesności. To jedna z tych sesji, w których powracam do moich ulubionych wątków – vintage, retro, miszmaszu. Trochę w babcinym stylu, trochę na przekór wiodącym trendom. Zawieszona pomiędzy modami, wygodami i nowościami. Buszująca w kwiatach jaskrawego rzepaku, tańcząca z polną trawą i młodą zielenią liści. Zajrzyjcie po więcej!

Sukienka - vintage

Kurtka - vintage

Kapelusz - H&M

Baleriny - vintage

Kolczyki - H&M

Torebka - vintage