"Błękitna chmurka" i ten wyjątkowy dzień

Nasz "Rodzynek" - szalony młodszy braciszek, którego nosiło po wsi i który przyprawił rodziców o niejeden siwy włos na skroni – stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila nie tylko dla niego, ale też dla każdego członka naszej rodziny. Nie mogło nikogo zabraknąć.

sukienka na ślub - stylizacja

Tak oto trafiłam tutaj – do Kąśnej Dolnej – miejsca, gdzie muzyka i historia spotyka się z majestatyczną, ale wciąż dziewiczą matką naturą. Dworek Ignacego Paderewskiego i ogromny park wokół stał się tłem wesela, a dla mnie również tłem sesji z niebieską księżniczkową suknią w tle. Suknią, o której zawsze marzyłam, którą kupiłam specjalnie na ślub brata i którą zamierzam "zachować dla potomności".

niebieska sukienka księzniczki

Nie jest to kreacja znanego domu mody, nie wydałam na nią fortuny, nie jest też krzykiem mody, ale dla mnie osobiście spełnionym marzeniem małej dziewczynki. Niebieska "chmurka tiulu" idealnie wpisała się w ślubne klimaty i doskonale odnalazła na tle stuletniego dworku.

niebieska sukienka na ślub

Pewnie większość z was do takiej błękitnej sukienki – księżniczki założyłaby szpilki lub sandałki na wysokim obcasie, ale ja postanowiłam wybrać buty, w których po prostu będzie mi się dobrze tańczyć, biegać za córką i spacerować z wózkiem. Praktyczność wygrała, a w roli głównej wystąpiły balerinki na bardzo niskim obcasie, które ozdobiłam kryształkowymi klipsami Coquet.

niebieska sukienka asos

W przedślubnym pośpiechu nie miałam zbyt wiele czasu na układanie włosów. Stąd na głowie pojawił się słomkowy kapelusz, który wprowadził do całości sporą dawkę "stylowej sielanki", a przy okazji chronił przed upalnym słońcem. Kapelusz to zawsze świetny pomysł, gdy fryzura woła o pomstę do nieba!

Wyszło więc romantycznie, księżniczkowo, z nutą vintage, ale też bardzo praktycznie. Mam nadzieję, że nie zrobiłam bratu obciachu ;)

sukienka na wesele

Zobaczcie "błękitną chmurkę" i wybierzcie się razem ze mną do Kąśnej Dolnej na mały spacer po parku!

Sukienka – True Decadence / Asos

Balerinki – Reserved

Kapelusz – H&M

Klipsy do butów – Coquet

Naszyjnik – Ania Kruk

Zegarek – DKNY