Aleksandra NagelComment

Mydlane książki APOTHECARY

Aleksandra NagelComment
Mydlane książki APOTHECARY

Coś dla fanów stylu vintage w łazience. Jeśli tak jak ja uwielbiacie kosmetyki w pięknych, designerskich opakowaniach, z pewnością zainteresuje Was oferta marki Apothecary.

Apothecary to firma produkująca mydła z Mediolanu. Każdy kosmetyk to 100% składników naturalnych, pozyskiwanych na terenie Włoch.

Całą kolekcję 12 mydeł poznacie po przepięknych opakowaniach, przypominające okładki książek sprzed lat. Za design tych opakowań odpowiada The6th Creative Studio.

– Zaprojektowaliśmy logo i ekskluzywne opakowania 12 mydeł, które podzielono na trzy kategorie: linię damską, męską i top. Opakowania mają kształt małych książeczek z grubą okładką – opowiadają twórcy Elena Carella i Emanuele Basso.

Każda z okładek ozdobiona jest wyjątkową ilustracją, przypominającą starodawne ryciny. Świat flory i fauny miesza się tu w niezwykły sposób, tworząc obrazy bardzo fantazyjne. Ich autorką jest Lara Piccirillo.

To zdecydowanie najpiękniej pachnące książki na świecie – zapewniają Ci, którzy mydełka nie tylko widzieli, ale również wąchali. Nie wiem, jak pachną, ale jeśli opakowania oddają w pełni ich mydlaną naturę, to są to z pewnością zapachy pełne fantazji!

LUBISZ MOJEGO BLOGA? POLUB MNIE NA FACEBOOKU! :)