NAMA - malowana lala

Potrafi poprawić nastrój, rozjaśnić pochmurny dzień i… być współczesnym dziełem sztuki. O co chodzi? O zwykłą deskę! Zobaczcie przepiękne kuchenne akcesoria fińskiej marki NAMA!

Designerskie przedmioty NAMA wycinane są ręcznie z brzozowego drewna fińskiego, odpowiednio zabezpieczonego przed wilgocią.

Poszczególne kolekcje nie są zbyt duże, a każda z nich jest niepowtarzalna. Znajdziecie w nich przedmioty, które mają wiele zastosowań – w zależności od wyobraźni właścicieli. Raz mogą być zwykłą deską do krojenia, innym razem zamienić się w paterę na owoce albo na przykład obraz na ścianie.

W najnowszej kolekcji NAMA znajdziecie dwie urocze pary. Pierwsza z nich lubi paski, druga szachownicę. Choć każdy z bohaterów tej kuchennej układanki jest bardzo elastyczny i świetnie dostosowuje się do otoczenia, najlepiej czuje się… w parze ;)

Patrząc na tę fińską drewnianą rodzinkę, nie trudno o uśmiech. NAMA to firma, która powstała z pasji i rozwijana jest w duchu Slow Life. Ta radość przelewa się na projekty Rutj Landesy – głównej twórczyni marki.

Jedna deseczka to wydatek 49 euro. Polecam zajrzeć na stronę www.nama.fi