Szczęście chodzi parami

Happy Socks to pomysł na biznes dwóch Szwedów. Legenda głosi, że wszystko zaczęło się od pewnego pochmurnego dnia gdzieś w połowie kwietnia w 2008 roku, gdy panowie czekali na nadejście wytęsknionej i jak na Skandynawię przystało wiecznie spóźnionej wiosny… Wtedy to powstała pierwsza para „skarpetkowych rozweselaczy”.

Dziś Happy Socks to produkt rozpoznawany na całym świecie i dostępny w ponad 50 krajach! Happy Socks dostępne są również w Polsce.

Co wyróżnia je z tłumu? Cóż… to pytanie retoryczne, bo Happy Socks to skarpetki jedyne w swoim rodzaju! Dostępne w niezliczonej ilości wzorów i kolorów.  Wykonane z różnorodnych materiałów są propozycją naprawdę dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy wykonywanej profesji.

Mają nie tylko ciekawy design, ale też jakość, dzięki temu są o wiele bardziej wytrzymałe niż zwykłe skarpetki. Nie kurczą się i nie blakną. Te małe modowe cacka produkowane są w Turcji i we Włoszech, a każda para przechodzi dwa testy wytrzymałościowe.

 

W ofercie sklepu www.panpablo.pl znajdziesz Happy Socks także dla dzieci! W każdym zestawie znajdują się dwie pary skarpetek. Naprawdę trudno zdecydować się na jeden komplet, bo szczęśliwych chwil w życiu każdego malucha jest co najmniej tyle, ile kolorowych skarpetek!