Kolorowe zygzaki ALL Knitwear

W ofercie ALL Knitwear znajdziecie sweterki, zimowe czapki i szaliki, a znakiem rozpoznawczym marki są pełne kolorów i fantazji wzory, które naprawdę trudno podrobić! Te wszystkie dziergane dzieła powstają w wyobraźni założycielki marki Annie Larson. Do dziś cała oferta ALL Knitwear to hand made.

Annie Larson przez kilka pracowała w Target Corporation w dziale projektowania ubrań dla dzieci. Momentem przełomowym był rok 2009, kiedy to kupiła pierwszą maszynę dziewiarską.  Tak zaczęła się jej wielka modowa przygoda! Rok po pierwszym sweterku przyszedł czas na pierwszy sklep ALL Knitwear. Annie Larson otworzyła go w Minneapolis. W 2011 roku firma ALL Knitwear przeniosła się do Nowego Jorku, zajmując małe studio w Brooklyn Bushwick.

Dziś kolorowe sweterki i czapki ALL Knitwear dostępne są nie tylko w Wielkim Jabłku czy Minneapolis, ale też w San Francisco, Malbourne, Londynie czy Sydney, a nawet w Szanghaju.

Można je również zamówić przez internet, ale trzeba liczyć się z tym, że na realizację zamówienia oczekuje się około dwóch tygodni. W końcu to ręczna robota!

Mnie najbardziej w tych dziewiarskich dziełach sztuki zachwyca to, że choć każdy ze sweterków ma własny, niepowtarzalny wzór i kolorystykę, świetnie komponuje się z dowolną inną rzeczą z kolekcji ALL Knitwear. A co Wy sądzicie o dziewiarskim królestwie Annie Larson?