Groszkowe Vansy i piękna Daphne Selfe

Marka Vans wciąż mnie zaskakuje. Rok temu totalnie zauroczyła mnie kolekcja butów, inspirowanych ilustracjami Heinza Edelmanna z kultowego albumu The Beatless Yellow Submarine. Teraz znów szeroko otwieram oczy, widząc minimalistyczne, nowoczesne, a jednocześnie zabawne i inspirujące projekty z kolekcji Vans i & Other Stories.

Te dwie marki znów połączyły siły, aby stworzyć nie tylko kolekcję butów, ale również ubrań. Gwiazdami kolekcji są Daphne Selfe – najstarsza (86-letnia!) modelka świata oraz 22-letnia Flo Dron.

daphne selfe vans other stories

Obie prezentują nam kolekcję, której głównym akcentem są czarne kropki, ale, ale, to nie byle jakie kropki, bo takie, które do złudzenia przypominają łatki dalmatyńczyków! Wygląda to naprawdę ciekawie. Tymbardziej, że modelki podczas sesji reklamowej same malowały kropki na swoich butach.

Ubrania malowane ręcznie, lub takie, które wyglądają jakby były malowane ręcznie, mają swoje pięć minut i wyglądają bardzo ciekawie. Dzięki nim nasza szafa może zamienić się w prawdziwą galerię sztuki!

vans other stories
vans other stories
vans kropki

Swoje pięć minut ma również naturalne, nieskalane, wyrzeźbione czasem kobiece piękno. Stąd główną gwiazdą kolekcji jest wspomniania Daphne Selfe. Kto, jeśli nie ona, może pokazać światu, że piękno wcale nie musi przemijać. Może się zmieniać, ale nie musi przemijać…

daphne selfe vans

Kto jeśli nie ona może pokazać, że słowo babcia może mieć bardzo modny, pozytywny wydźwięk, a dojrzałe kobiety wcale nie muszą chodzić w szarych garsonkach i spódnicach za kolano. Mogą nałożyć groszkową koszulę, rozpuścić siwe włosy, założyć genialnie okulary przeciwsłoneczne i pójść na miasto z wnuczką w Vansach! A co!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!