Herschel - plecaki i tornistry z charakterem!

Wiedzieliście już przegląd najpiękniejszych tornistrów, plecaków i teczek na rok szkolny 2015/2016?

Do tej listy warto dodać jeszcze jeden wyjątkowy przedmiot. Moje najnowsze odkrycie dla małych i dużych. To plecaki i tornistry kanadyjskiej firmy Herschel. Są nie tylko trwałe i wygodne, ale przede wszystkim piękne!

Produkty Herschel doceniają dzieci i dorośli na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że marka ma dopiero 6 lat- w polskim systemie szkolnym dopiero zaczynałaby podstawówkę! ;). Firma w swojej ofercie ma nie tylko plecaki czy tornistry, ale też pokrowce na iPady, torby czy modne wśród biegaczy nerki.

Za co ceniona jest marka Herschel? Za jakość, dbanie o najmniejszy szczegół i przede wszystkim za niepowtarzalny design. Każdy przedmiot ma w środku charakterystyczną, pasiastą podszewkę oraz zapinaną na zamek błyskawiczny kieszonkę na klucze.

Skupmy się jednak na pierwszym wrażeniu, czy warstwie zewnętrznej. Tu królują printy! Jest kolorowo, radośnie i zawsze bardzo modnie, bo twórcy marki dbają o to, aby ich wzory wpisywały się w trendy danego sezonu. Co królować będzie tej jesieni? Tropikalne kwiaty, flamingi i groszki, malowane kwiaty dla dziewczynek i print moro dla chłopców. Będzie też trochę marsali i jasnego błękitu. Mój numer jeden to zdecydowanie plecak niebieski w białe kropeczki. 

Na oficjalnej stronie Herschel znalazłam też coś naprawdę „wysmakowanego”, czyli plecak w jajka na bekonie na fiołkowym tle. Uwielbiam tego typu modowe żarty!

herschel plecak

Niezależnie o tego, który plecak czy tornister wybierzecie, pewne jest, że to przedmiot, który naprawdę robi wrażenie! Świetne pomysły, bardzo dobra jakość i klasa!

Gdzie można kupić plecaki Herschel? Wiele pięknych modeli znajdziecie w polskim sklepie panpablo.pl. Polecam!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!