Gambattes Box by Milk - magiczne pudełko dla mamy i córki

Znacie GlossyBox, Birchbox czy My Little Paris Box – magiczne pudełeczka dostarczane co miesiąc pod drzwi waszych domów? Gambattes Box to jedno z takich pudełeczek, tyle, że zamiast kosmetycznych nowości i makijażowych cacek jego abonentki dostają raz w miesiącu… rajstopy.

Gambattes Box to francuskie pudełeczko, które cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród fanek paris style. Co miesiąc klientki otrzymują przesyłkę, a w niej dwie pary wysokogatunkowych rajstop.

Ciekawy pomysł na biznes? Zdecydowanie, ale to nie wszystko! Gambattes Box właśnie nawiązało współpracę z magazynem Milk. Tak powstała limitowana edycja Gambattes Box by Milk, w której znaleźć można rajstopy dla mamy i córki!

- Milk kocha piękne rzeczy, zarówno te dla rodziców, jak i te dla dzieci – czytamy na stronie internetowej magazynu. – Gambattes Box by Milk zadowoli więc zarówno małe dziewczynki jak i ich mamy.

gambattes box by milk

Co można znaleźć w środku pudełka? Satynowe rajstopy w groszki. Czarne dla mamy, niebieskie dla córki. Zachwyca nie tylko pomysł czy produkt, ale też przepiękne zdjęcia, promujące całą akcję.

Ich autorem jest Oliver Fritze, który zadbał o to, aby fotografie przekazywały główną myśl przyświecającą kolekcji. Połączenie stylu mamy i córki, szukanie podobieństw i wzajemnych modowych inspiracji oraz fascynacji – taka myśl zdaje się przyświecać projektowi i ja - FASHION VINTAGE MAMA - jestem na TAK!

Koszt pudełka to 14,90 euro, a takie pudełko można zamówić przez internet. Więcej o kolekcji dowiecie się na stronie internetowej Gambattes Box.