Pyszne lody norwesko-włoskie

Podobno włoskie lody są najlepsze na świecie, ale co stanie się, gdy połączymy włoski smak ze skandynawskim wzornictwem? Odpowiedzią jest design marki Arktis Gelato.

Arktis Gelato to lodziarnia z Svolvaer, malowniczego miasteczka znajdującego się na wyspie Lofoten w Norwegii. To tutaj powstają lody z naturalnych, wysokogatunkowych składników. Jednak te lody nie tylko smakują, ale też wspaniale wyglądają!

- Chcieliśmy zawrzeć w naszym projekcie wszystkie emocje, które kojarzyły się nam z jedzeniem lodów – komentuje marka Arktis Gelato. – Zależało nam na spójnej wizji, która będzie widoczna nie tylko w opakowaniach naszych lodów, ale też na stronie internetowej czy w gadżetach dostępnych w lodziarni.

Płynne linie, przypominające lodową masę wydobywającą się z maszyny, zgaszone barwy, nawiązujące do kolorów poszczególnych smaków Arktis Gelato, naturalność i nowoczesność – tak w skrócie opisać można efekt pracy studia by Notrh.

Twórcom w niesłychanie prosty sposób udało się połączyć trendy współczesnego designu z charakterem marki i emocjami, które niesie jedzenie lodów. Pycha!